مهندس وثوقی مدیر عامل شرکت بهره برداری مغان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز پیام تبریک صادر کرد

مهندس وثوقی مدیر عامل شرکت بهره برداری مغان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز پیام تبریک صادر کرد
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن سال نو، افتخار دارد بدینوسیله از تلاش، همدلی و همراهی یکایک مدیران و تمامی کارکنان محترم شبکه آبیاری مغان که سرمایه اصلی هر شرکت محسوب می شوند، تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان فردایی روشن، بهروزی و توفیق روز افزون آرزو نمایم.

 خداوند منان را سپاسگذاریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسیر آینده بگذاریم. فرارسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار، کردار و تصمیم های نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت همواره یادآور تحول به مراحل نیکوتر و برتر است.

سال 1401 هجری شمسی را در حالی آغاز می کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق و زحمتکش و گرانقدر شرکت بهره برداری مغان و با حمایت و پشتیبانی مدیریت شرکت آب منطقه ای اردبیل ، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در اصلاح و بازسازی  شبکه بزرگ آبیاری مغان بوده ایم و امید این که از این پس نیز روند رو به رشد ادامه یابد. ما برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود و با تکیه بر تجربه بیش از 28 سال در امر بهره برداری و نگهداری شبکه آبیاری، به گونه ای عمل نمائیم تا سطح رضایتمندی مشترکین و تحقق اهداف عالیه صنعت آب محقق یابد و به یاری خداوند در سال جدید این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود.

نورالدین وثوقی (مدیر عامل شرکت بهره برداری مغان)

۲۹ اسفند ۱۴۰۰ ۱۲:۰۶
روابط عمومی شرکت بهره برداری مغان |
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۱۷۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید