تخریب پایپ کالورت شماره ۱۵ در کیلومتر 500+19 کانال اصلی قبل از دریاچه شبکه مغان و مهار آب توسط اکیپ عملیات تعمیرات شرکت بهره برداری مغان

تخریب پایپ کالورت شماره ۱۵ در کیلومتر 500+19 کانال اصلی قبل از دریاچه شبکه مغان  و مهار آب توسط اکیپ عملیات تعمیرات شرکت بهره برداری مغان
با مهار موقتی نشتی پایپ کالورت شماره 15در روستای تیمورکندی اصلاندوز، جلوی یک خطر بزرگ که همان قطع آب شرب و کشاورزی شهرستانهای پارس آباد، اصلاندوز، بیله سوار، جعفر آباد، گرمی و روستاهای مسیر بود ، گرفته شد.

 

مقارن ساعت ۲۳ شب روز پنجشنبه ۲۵ ‌فروردین به دنبال تخریب و نشتی پایپ کالورت شماره ۱۵ درکیلومتر 19+500 کانال اصلی قبل از دریاچه شبکه آبیاری مغان ، که شاهرگ اصلی آبرسانی برای آب شرب و کشاورزی در شهرستانهای پارس آباد، اصلاندوز، بیله سوار، جعفر آباد، گرمی و روستاهای مسیر بشماتر می رود، اکیپ تعمیرات شرکت بهره برداری به همراه مدیران و کارشناسان منابع آب و شرکت بهره برداری مغان در محل حاضر شده و با همه توان برای ترمیم و بازسازی پایپ کالورت همکاریهای لازم را تا به امروز انجام دادند. و در ادامه روابط عمومی شرکت برای آگاهی مردم شریف مغان اطلاعیه گسترده ای را در شبکه های مجازی صادر کرد و از عموم اهالی عزیز و محترم مغان درخواست نمود به دلیل ایجاد این مشکل ناگهانی و غیرمترقبه تا رفع اشکال، ضمن شکیبایی، همکاری لازم را با شرکت بهره برداری و امور آب مغان داشته باشند.

به حول قوه الهی شامگاه امروز جمعه 26 فروردین ماه 1401 نشتی آب از پایپ کالورت شماره ۱۵ در کیلومتر ۵۰۰+۱۹ کانال اصلی قبل از دریاچه شبکه آبیاری مغان، مهار شد. در ادامه به امید خداوند بزرگ و با همت و تلاش همکاران در شبکه آبیاری مغان اصلاح و بازسازی اساسی پایپ کالورت انجام خواهد گرفت.

 

 روابط عمومی شرکت بهره برداری مغان

۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ۲۲:۳۸
روابط عمومی شرکت بهره برداری مغان |
تعداد بازدید : ۵۸
کد خبر : ۱۷۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید