تجلیل از کارگران شرکت بهره برداری مغان به مناسبت روز کار و کارگر بمناسبت 11 اردیبهشتماه سال 1401

تجلیل از کارگران شرکت بهره برداری مغان به مناسبت روز کار و کارگر بمناسبت 11 اردیبهشتماه سال 1401
به مناسبت فرارسیدن یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر، در مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت بهره برداری مغان از کارگران نمونه این شرکت تجلیل بعمل آمد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مغان در این مراسم گفت: آنچه که بر ما مسلم است این است که مجموعه کارگری شرکت بهره برداری مغان از شریف ترین، باتقواترین و فداکارترین اقشار کارگری به حساب می آیند.

نورالدین وثوقی با اشاره به جایگاه و نقش کارگر در دین اسلام و کلام ائمه معصومین علیهم السلام گفت: در بیان و توصیف جایگاه شما عزیزان این سخن گهربار پیامبر اکرم (ص) ما را بس که فرمودند: کسی که برای تأمین زندگی خانواده اش زحمت کشیده و کار می کند از اجر معنوی بالایی در پیشگاه خداوند برخوردار است؛ چرا که رسول گرامی اسلام (ص) و امیر المومنین (ع) و سایر امامان معصوم (ع) از کار و کارگر تجلیل کرده و خود نیز کار میکردند و خود را کارگر می دانستند.

وی با بیان اینکه اولین عامل در تولید، نیروی کار بوده و کارگر نقش اساسی در تولید دارد، از برنامه ریزی برای تبدیل وضعیت کارگران شرکت بهره برداری مغان خبر داد و گفت: در این رابطه تمام تلاش اعضای هیات مدیره و تیم فنی و کارشناسی شرکت بر این است که حق و حقوق کارگران به موقع پرداخت شده و تبدیل وضعیت کارگران شرکت سر و سامان یابد و این از دغدغه های اصلی اعضای هیات مدیره شرکت بهره برداری مغان می باشد.

در این جلسه اقایان پاسبان و شایسته دو عضو هیات مدیره شرکت بهره برداری مغان نیز نقش کارگران در تولید را پر رنگ و مؤثر دانسته و افزودند: پیشرفت کار و تولید بدون اعمال نقش کارگران زحمتکش اتفاق نمی افتد و با همراهی و همدلی و تلاش و کوشش کارگران عزیز است که شاهد موفقیت های شرکت هستیم.

در پایان این مراسم از کارگران نمونه شرکت بهره برداری مغان با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل به عمل آمد.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۰:۲۷
روابط عمومی شرکت بهره برداری مغان |
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۱۷۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید