بازدید معاونت محترم حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل از وضعیت بهره برداری و نگهداری و توزیع آب شبکه مغان

بازدید معاونت محترم حفاظت و بهره برداری شرکت آب  منطقه ای اردبیل از وضعیت بهره برداری و نگهداری و توزیع آب شبکه مغان
روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۰۳/۲۲ معاونت محترم حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل به همراه مدیر منابع آب مغان و مدیر عامل و معاونت بهره برداری و امور مشترکین شرکت بهره برداری مغان و مدیر منطقه آبیاری بیله سوار از وضعیت بهره برداری و نگهداری و توزیع آب شبکه بازدید به عمل آوردند.


جناب آقای مهندس عیسی لو در این بازدید ضمن اعلام رضایت و تقدیر از عملکرد مدیریت منابع آب مغان و شرکت بهره برداری مغان در بهره برداری و نگهداری و تامین مطلوب آب مورد نیاز اراضی تحت پوشش شبکه مغان بر رعایت توزیع عادلانه  آب بین مناطق آبیاری  و مشترکین شبکه و برنامه ریزی لازم برای تداوم ارائه  خدمات مطلوب به مشترکین و تامین بموقع آب مورد نیاز محصولات کشت بهاره  و کشت ثانویه در شبکه تاکید نمودند.

ایشان در جریان بازدید از شبکه از عملیات رگلاژ و تسطیح جاده سرویس کانالهای شبکه نیز بازدید و با حضور در بین عوامل توزیع آب و تعدادی از زارعین با آنها به گفت و گو پرداخته و از تغییر شیوه آبیاری از ثقلی به شیوه های نوین (تیپ)برای زراعت هایی منجمله ذرت بذری ، گوجه فرنگی ، بادام زمینی و ... در شبکه مغان ابراز خشنودی نموده و رواج شیوه های آبیاری نوین در شبکه را یکی از راهکارهای مفید در مدیریت توزیع و صرفه جویی در مصرف آب بخش کشاورزی  عنوان نمودند.

مهندس عیسی لو در ادامه بازدید از شبکه مغان با حضور در ایستگاه پمپاژ هشت  با مدیران عامل شرکت های تعاونی فعال در اراضی تحت پوشش ایستگاه  گفتگو و بر لزوم عقد بموقع قرارداد آبیاری و پرداخت آب بها  جهت تداوم ارائه  خدمات و تامین آب مورد نیاز محصولات کشت شده  در اراضی  تحت پوشش ایستگاه پمپاژ ها هشت تاکید نمودند.


۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۳۸
روابط عمومی شرکت بهره برداری مغان |
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۸۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید